دسترسی سریع

2

3

4_2

10_1

8

7

1_1

5_1

9

تاریخ های مهم همایش
مهلت ثبت نام و ارسال اصل مقالات »
1397/07/10
داوری مقالات »
1397/07/10
تاریخ برگزاری همایش »
1397/07/25
پوستر همایش
Poster
نکات ضروری

 

- یکسان سازی نام نویسندگان و عنوان مقاله در پنل کاربری جهت صدور گواهی

با توجه به اینکه گواهی پذیرش مقالات بر اساس اطلاعات موجود در پنل کاربری شرکت کنندگان (نه اطلاعات موجود در مقاله) صادر می گردد، لذا از شرکت کنندگان گرامی درخواست میگردد اطلاعات خواسته شده که در زمان ثبت نام از سوی سیستم همایش در پنل کاربری از شما خواسته می شود را با دقت تمام تکمیل نمایند. بویژه: نام نویسنده مسئول، نویسندگان همکار و عنوان مقاله و همچنین برای ثبت نام کنندگان غیرحضوری

 

- انواع روش های پذیرش و ارائه مقالات در همایش

با عنایت به مصوبات شورای راهبردی همایش و بنا بر تصمیم کمیته علمی ، مقالات در قالب های 1.مقالات علمی-پژوهشی 2.مقالات یا گزارش های تحلیلی-انتقادی 3.مقالات علمی-ترویجی (مروری) 4.طرح های تحقیقاتی 5. مطالعات موردی که در راستای محورهای همایش باشند، مورد پذیرش واقع شده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت.

 

- مقالات به 3 شکل زیر پذیرش می شوند
الف- ارائه (شامل شفاهی یا سخنرانی)
ب- پوستر
ج- چاپ در مجموعه مقالات

لازم به ذکر است تمامی مقالاتی که پذیرش نهایی گردند در هر سه حالت فوق در مجموعه مقالات (کتاب کنفرانس و سی دی ) نشر می یابند. لطفا به روش ارائه و نحوه تنظیم فایل نهایی مقالات در کنفرانس دقت فرمائید

 

- نحوه واریز هرینه ها و انتخاب خدمات

پژوهشگران پس از اطمینان از پذیرش نهایی مقاله می بایست نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام اقدام نمایند. در این بخش نویسندگان بایستی پس از مراجعه به منوی "شرایط پرداخت هزینه" و سپس با مراجعه به پنل کاربری شخصی خود و منوی "خدمات" با انتخاب خدمات مربوطه و جمع هزینه ها به قسمت پرداخت آنلاین رفته و با در اختیار قرار داشتن رمز دوم کارت عابربانک خود هزینه مربوطه را واریز می نمایند

 

- شروع ثبت نام در سمینارهای آموزشی
با توجه به درخواست های پژوهشگران ارجمند تعدادی سمینار آموزشی در کنترل پنل شما درج گردیده است. لازم بذکر است به افراد شرکت کننده گواهینامه شرکت در دروه آموزشی با ذکر ساعت اهداء میگردد. برای ثبت نام در سمینارهای آموزشی لازم است به کنترل پنل خود مراجعه فرمائید.

 

- نمایه سازی مقالات کنفرانس در سایت سیویلیکا و کنسرسیوم محتوی ملی جمهوری اسلامی ایران

به اطلاع کلیه کاربران سایت میرساند که طبق هماهنگی ها و رایزنی های به عمل آمده با انتشارات بوم سازه نمایه سازی مقالات پذیرش شده این کنفرانس در سایت سیویلیکا و کنسرسیوم محتوی ملی جمهوری اسلامی ایران مذکور انجام می پذیرد.

امکان ثبت نام حضوری و غیر حضوری

امکان ثبت نام حضوری و غیر حضوری

 دبیرخانه کنفرانس به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند که می توانند به دو صورت حضوری و غیرحضوری در این رویداد ملی ثبت نام نمایند. لذا خواهشمند است پس از ایجاد پنل اولیه و تکمیل مشخصات نسبت به ثبت نام نهائی اقدام نمایند.

کارگاه عکاسی

برگزاری کارگاه رایگان عکاسی

- کارگاه عکاسی پایه (تکنیک عکاسی)
- کارگاه تخصصی عکاسی (پیوند نور و معنا)
- عكاسی تورهاي گردشگري
توسط استاد مجتبی صفر علیزاده
کارگردان سینما،
عکاس، فیلم بردار و مدرس درسهای سینمایی و عکاسی

اخبار سایت

رعایت و انجام یک به یک نکات زیر توسط پژوهشگران محترم ، جهت صدور زودهنگام و فوری گواهینامه پذیرش مقالات الزامی می باشد :
1. گواهی زودهنگام تنها برای مقالاتی که مورد داوری و پذیرش داوران کنفرانس قرار گرفته است قابل صدور می باشد.
2. متن گواهی زودهنگام تنها حاوی گواهی پذیرش مقاله در همایش بوده و واژه ارائه مقاله به صورت شفاهی با توجه به عدم برگزاری همایش در این تاریخ قید نخواهد شد. بدیهی است گواهینامه اصلی پذیرش و ارائه مقالات پژوهشگران پس از برگزاری همایش برای ایشان ارسال خواهد شد.
3. داوری کلیه مقالات ارسالی به کنفرانس، از طریق سامانه کاربران قابل ملاحظه خواهد بود.
4. لازم و ضروری است که در صورت درخواست گواهی فوری پذیرش مقالات ، پژوهشگر مراحل ثبت نام خود را در سامانه به اتمام رسانده باشد.
5. صدور و ارسال گواهی زودهنگام پذیرش مقالات حداکثر تا 3 روز کاری پس از انجام مراحل ثبت نام انجام خواهد شد.
6. مطالعه دقیق راهنمای ثبت نام موجود در صفحه اصلی سایت کنفرانس پیش از انجام مراحل ثبت نام راهنمای عمل و کمک کننده به پژوهشگران گرامی می باشد. 

7. از آنجایی که این درخواست برای ارائه گواهینامه برای جلسه دفاع پایان نامه میسر می باشد،لذا وجود نام استاد راهنما در نویسندگان مقاله و همچنین اطلاعات تماس جهت صدور گواهینامه مورد نیاز می باشد.

جهت پیگیری و درخواست گواهی زودهنگام با ایمیل آدرس
یا با‌شماره تماس ۰۹۳۳۹۶۱۵۷۹۸حاصل فرمائید.

1397/02/20 اطلاعات بیشتر ...

بنا به تصمیم گیری کمیته های علمی  و شورای سیاستگذاری همایش این همایش  در مهرماه 97 و در دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار خواهد گردید .

1397/02/15 اطلاعات بیشتر ...

پیوستن دکتر محمود اکبری به جمع حامیان علمی همایش

1396/11/28 اطلاعات بیشتر ...

پیوستن دکتر علی حیدری به جمع حامیان علمی همایش

1396/11/28 اطلاعات بیشتر ...

  فراخوان همایش

  با توجه به اهمیت موضوع توریسم، مدیریت و توسعۀ آن ضرورت تبادل نظر منظم صاحب نظران این حوزه و حوزه های مرتبط، این رویداد ملی با هدف ايجاد فرصتي مناسب براي تبادل اطلاعات و ارائۀ دستاوردهاي پژوهشي و علمی انديشمندان، پژوهشگران و دست‌اندرکاران در حوزه های مختلف و آینده پژوهی حوز] توریسم با عنوان «سومین همایش ملی فرهنگ، گردشگری و هویت شهری» توسط مؤسسۀ علمی - پژوهشی مهر اندیشان ارفع و با همکاری تعدادی از دانشگاه های دولتی کشور، در دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار خواهد شد.

  از امتیازات شرکت در این همایش، می توان به چاپ کامل مقالات در لوح فشرده کنفرانس، چاپ مشهر کقالات برگزیده و منتخب همایش در ژورنال های علمی - پژوهشی، علمی- تخصصی و ISI، ثبت نام شرکت کنندگان به صورت حضوری و غیر حضوری، اهدای بسته کنفرانس شامل گواهینامۀ ملی پذیرش مقاله، لوح فشرده مجموعه مقالات و هدایای همایش اشاره کرد.

  از تمامی علاقمندان در حوزه های مدیریت توریسم و گردشگری، جغرافیا، معماری و شهرسازی، علوم اجتماعی، مردم شناسی و انسان شناسی تصویری دعوت به عمل می آید تا مقالات پژوهشی و مروری خود را پس از ثبت نام در سایت همایش، از طریق پنل کاربری خود ارسال نمایند.

  مزایای شرکت در سومین همایش ملی فرهنگ، گردشگری و هویت شهری

   

  کد اختصاصی همایش در وبسایت علوم جهان اسلام: ۲۱۳۰۹-۹۷۱۸۰

  جهت مشاهده کلیک نمایید

   

  دارای مجوز معتبر و کد اختصاصی از پایگاه استنادی علوم جهان اسلام  (ISC)

  نمایه شدن مقالات کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام  (ISC)

  حمایت دانشگاههای ملی و سایر دانشگاهها و مراکز علمی کشور از همایش

   

  درباره همایش

   سومین همایش فرهنگ، گردشگری و هویت شهری با حمایت تعدادی از دانشگاه های دولتی معتبر کشور در سال 1397 در شهر کرمان برگزار خواهد شد.

  حمایت دانشگاههای سراسری و مراکز علمی از کنفرانس

  با توجه به اهمیت و سطح علمی والای «سومین همایش ملی فرهنگ، گردشگری و هویت شهری» به عنوان معتبرترین گردهمایی علمی، پژوهشی و اجرایی حوزۀ مدیریت توریسم و گردشگری در ایران؛ همچنین با توجه به دستاوردهای علمی - پژوهشیِ دو همایش قبلی، اعلام آمادگی جهت همکاری، پشتیبانی و حمایت علمی و معنوی از این رویداد مهم ملی از طرف دانشگاه های سراسری و مراکز علمی و پژوهشیِ معتبری رقم خورد. در ادامه، تعداد معدودی از نامه های حمایت برخی دانشگاه ها درج جهت اطلاع مخاطبان آورده شده است.

  جهت مشاهده مدارک کلیک نمایید

  دبیرخانه کنفرانس

  آدرس دبیرخانه : کرمان - خیابان استقلال - نبش کوچه شماره 7 - ساختمان بیگ مرادی - طبقه سوم

  موسسه علمی پژوهشی مهر اندیشان ارفع

  09308944576

  09339615798

  034-32487258

  محل برگزاری همایش

  دانشگاه شهید باهنر کرمان 

  امروز : سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷
  آمار بازدید سایت
  بازدید امروز :
  206
  بازدید دیروز :
  207
  بازدید کل :
  31340
  حامیان علمی همایش
  دانشگاه یاسوج دانشگاه شهید باهنر کرمان دانشگاه فرهنگیان کرمان مجتمع آموزش عالی بم دانشگاه پیام نور جیرفت ایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) | سیولیکا
  برگزار کنندگان همایش
  موسسه علمی پژوهشی مهر اندیشان ارفع
  حامیان رسانه ای.